Fincentrum

Fincentrum patří mezi trojici nejvýznamnějších finančně-poradenských společností v České republice. Svou poradenskou činnost orientuje bez výjimky na kvalitu a zájmy klienta. Společnost sdílí se svými poradci a obchodními partnery hodnoty kvalitního finančního poradenství, dbá na pravidelné vzdělávání zaměstnanců, na kterých společnost staví. Poradci Fincentra jsou k dispozici domácnostem, ale i korporátní klientele v České republice a na Slovensku.

Čeští a slovenští spotřebitelé mohou využít služeb více než 2 600 aktivních finančních poradců, pro které je finanční poradenství hlavní profesní náplní. Zázemí poradenské síti a klientům vytváří desítky poradenských center. Poradci pomáhají svým klientům zorientovat se v nepřeberném množství produktů od renomovaných finančních institucí.

Právě kvalita finančního poradenství odlišuje Fincentrum od konkurence a pomáhá rozvíjet dlouhodobé pevné partnerství mezi poradci a jejich klienty. To potvrzují i úspěchy Fincentra v řadě nezávislých testů finančních poradců – příkladem jsou ocenění získaná v průběhu minulých let a měsíců od České televize, deníku MF Dnes, týdeníků Euro a Profit či odborného magazínu FP-finanční poradce. Fincentrum se stalo v roce 2013 30. nejlepší společností v Česku a 3. v kategorii Dynamický růst & Stabilita v žebříčku Českých 100 nejlepších firem.

Connect

Social Network